Skip to main content

Digital Age dergisi, gelenekselleşen Almanak sayısını bu yıl yine Şubat ayında okuyucularıyla buluşturuyor 2012 yılındaki dijital dünyayı konu edinen dergi yeni sayısında telekomünikasyon, e.ticaret, bankacılık, oyun, medya ve video başta…

Digital Age dergisi, gelenekselleşen Almanak sayısını bu yıl yine Şubat ayında okuyucularıyla buluşturuyor

2012 yılındaki dijital dünyayı konu edinen dergi yeni sayısında telekomünikasyon, e.ticaret, bankacılık, oyun, medya ve video başta olmak birçok kategorisinde yıl boyunca en çok ses getiren olayları, 2012’de kendi sektöründe en fazla öne çıkan isimlerin görüşleri ve 2013 yılının dijital dünyada trend olabilecek yeniliklerine yer veriyor. 
Digital Age Almanak sayısında ‘2012 yılında dijital dünyada neler oldu?’ sorusuyla yıl boyunca dijitalin her alanında yaşanan ve yıla damgasına vuran gelişmelere yer veriliyor. Almanak’ta diğer öne çıkan başlıklar ise ‘2012’de sosyal medyanın en çok konuşulanları’ ve ‘ yılın trafik şampiyonları’. 
2013 için görüşlerine başvurduğumuz sektörün önemli isimlerinin ortak görüşü ise: Mobil teknolojilerin sadece dijitali, medyayı ya da iş dünyasını değil, hayatın tüm alanlarını etkilediği ve 2013’te bu etkinin giderek artacağı.  
Raflarda yerini alacak Digital Age Almanak sayısını kaçırmayın!