TEKNOLOJİ

DigitalAge | 30.01.2013 - 16:25

3 büyük ilin trafik durumu NTV ekranlarında

İnfotech tarafından geliştirilen İnfotrafik, NTV ekranlarından ve NTV Radyodan İstanbul, Ankara ve İzmirlilerin hizmetinde olacak. İnfotech’in geliştirdiği, harita üzerinden kaza, trafik yoğunluğu, yol çalışması gibi tüm trafik bilgilerine ulaşmayı sağlayan sistem bundan sonra NTV ekranlarında ve NTV Radyo’da yayınlanacak. Trafikte seyir halinde olanlar ya da trafiğe çıkmak üzere olan herkesin yararlanacağı bilgiler her sabah saat […]

İnfotech tarafından geliştirilen İnfotrafik, NTV ekranlarından ve NTV Radyodan İstanbul, Ankara ve İzmirlilerin hizmetinde olacak.
İnfotech’in geliştirdiği, harita üzerinden kaza, trafik yoğunluğu, yol çalışması gibi tüm trafik bilgilerine ulaşmayı sağlayan sistem bundan sonra NTV ekranlarında ve NTV Radyo’da yayınlanacak. Trafikte seyir halinde olanlar ya da trafiğe çıkmak üzere olan herkesin yararlanacağı bilgiler her sabah saat 06:30’dan itibaren onar dakika ara ile İstanbul, Ankara ve İzmirlilerin hizmetine sunulacak.
“Trafik sadece İstanbulluların değil tüm büyük şehirlerin en önemli sorunu” diyen Infotech CEO’su Ali Ufuk Peker, yeni uygulama için “Kullanıcıların trafik bilgilerine kolayca ulaşmasını amaçladık. Birçok navigasyon sisteminde ve mobil serviste kullandığımız bu bilgiyi, NTV Televizyon ve Radyo yayınlarıyla da ulaştırıyoruz. CepTrafik Pro kullanıcılarıysa 81 ilimizle ilgili hem en geniş kapsamlı, hem de en detaylı trafik bilgisine ulaşacaklar” diye konuştu.
İnfotech, daha önce piyasaya sürdüğü CepTrafik Pro ile aynı hizmeti akıllı telefonlardan, tabletlerden de kullanıcılarına sunuyor. CepTrafik Pro kullanıcıları şehirlerarası yollarda tüm Türkiye karayollarının trafik bilgilerine ulaşabiliyorlar.