Skip to main content

Digital Age dergisi olarak Digitable buluşmalarına bu ay bir yenisini daha ekliyoruz. Liglerin bitimine kısa bir zaman kala giderek daha fazla gündemimizde yer almaya başlayan futbolun dijital medyası Digitable’ın bu…

Digital Age dergisi olarak Digitable buluşmalarına bu ay bir yenisini daha ekliyoruz. Liglerin bitimine kısa bir zaman kala giderek daha fazla gündemimizde yer almaya başlayan futbolun dijital medyası Digitable’ın bu ayki konusu.
Milyonlarca insan için vazgeçilmez bir tutku olan futbol bugün kendi medyasını yaratmış olan dev bir endüstri. Medyanın giderek daha fazla dijital enstrümanı içine entegre ederek yaşadığı dönüşümün neticesinde futbol medyası da giderek dijitalleşiyor. Bahis ve canlı skor siteleri, spor gazetelerinin online’daki yüzleri, yayın platformları bu büyük yapının belli başlı dijital oyuncuları. Digital Age futbol liglerinin bitimine az bir zaman kala Mayıs sayısında Digitable toplantılarında dijital futbol medyasının önemli oyuncularıyla bir araya geliyor ve futbolun dijitaldeki gündemini masaya yatırıyor.
Bugün saat 15:00’da Kapital Medya Ofiste dijital futbol medyasının önemli isimleri ile bir araya geleceğiz. Toplantıya katılacak isimler şöyle:
Boysan Akkaya/ Digiturk

Gülgün Bostancı/ Skorer.tv

Aycan Çeki/gazetevatan.com

Cem Kurel/ Ntvspor.net Yayın Yönetmeni

Mert Köroğlu/ Fanatik.com.tr

Emre Uğurlu/ Perform Türkiye 

Erdem Yurdanur/ Maçkolik 
Toplantıda konuşulanları ve öne çıkan başlıkları sosyal medya hesaplarımızdan sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz Twitter üzerinden  #digitable hashtag’i ile katılımcılara sorularınızı yönlendirebilirsiniz.