Skip to main content

Samsung, Galaxy Note 8 ve Samsung ekosistemine ait ürünleri deneyimlemek isteyen kullanıcıları Galaxy Studio’ya bekliyor. Biz de Digital Age olarak deneyim alanını sizler için gezdik ve Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’den Galaxy Studio ile ilgili bilgiler aldık.

Los Angeles, Madrid, Tokyo ve Dubai‘nin ardından İstanbul İstinyePark’ta açılan Samsung Galaxy Studio, kısa süre önce ülkemizde de satışa sunulan Galaxy Note 8 ve Samsung ekosistemine ait ürünleri deneyimlemek isteyen kullanıcıları bekliyor.

Galaxy Note 8, Icon X 2018 ve daha fazlası

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Gear Fit 2 Pro, Icon X (2018) ve Samsung Gear Sport modellerini deneyimleme imkanı da sunan Samsung Galaxy Studio deneyim alanını ziyaret edenler; başta Galaxy Note8 olmak üzere sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR, 4K çözünürlükte 360 derece fotoğraf ve video çekebilen Gear 360, kamera ve kullanıcıları sağlıklı yaşama yönlendiren Gear Sport gibi ürünleri kişisel danışmanlar eşliğinde yakından tanıma fırsatı buluyor.

Samsung Galaxy Studio, 28 Ekim tarihine kadar ziyaretçilerini bekliyor

Note 8 ve diğer Samsung ürünlerinin deneyimlenmesi haricinde çeşitli workshop ve etkinliklerin de düzenleneceği Samsung Galaxy Studio,  28 Ekim tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Biz de Digital Age olarak deneyim alanını sizler için gezdik ve Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen’den Galaxy Studio ile ilgili bilgiler aldık. Röportajımızı yukarıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.