Skip to main content

Bilgi teknolojileri sektörünün dağıtım şirketi DataStar, ‘günün fırsatı’ ile bayilerinde, her gün belirlenen bir ürünü indirimli fiyatla sunuyor. Sabahtan bayilerine duyurduğu fırsatların satışı 14’te başlayarak 17’de sona ererken, sunulan ürünlerin…

Bilgi teknolojileri sektörünün dağıtım şirketi DataStar, ‘günün fırsatı’ ile bayilerinde, her gün belirlenen bir ürünü indirimli fiyatla sunuyor. Sabahtan bayilerine duyurduğu fırsatların satışı 14’te başlayarak 17’de sona ererken, sunulan ürünlerin sayıları sınırlı olarak bulunabiliniyor.

DataStar Pazarlama Müdürü Mahmut Ulucan, bu çalışma ile bayilere fırsat sunmanın yanı sıra internet üzerinden satışları da artırmayı hedeflediklerini söylüyor. Notebook’tan monitöre, harici diskten mouse’a kadar çok çeşitli ve farklı bir üründe her gün fırsat oluşturduklarını belirten Ulucan, “Bir haksızlık olmaması için günün fırsatı’nda alım adedini sınırlı tutuyoruz. Ürünün niteliğine göre her bayi belirtilen adette ürün alabiliyor. Böylece bir bayinin tüm fırsat ürünlerini alması önleniyor” dedi.