Skip to main content

Mahmut Ulucan, DataStar Genel Müdür Yardımcısı oldu Bilgi teknolojisi sektörünün genç ve dinamik şirketi DataStar, 2013 yılında yeni bir yapılanmaya gitti. Bu yapılanma uyarınca daha önce Pazarlama Müdürü olarak görev…

Mahmut Ulucan, DataStar Genel Müdür Yardımcısı oldu
Bilgi teknolojisi sektörünün genç ve dinamik şirketi DataStar, 2013 yılında yeni bir yapılanmaya gitti. Bu yapılanma uyarınca daha önce Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Mahmut Ulucan, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.
1997 yılında İhlas/Acer Depo ve Lojistik Şefliği görevi ile bilgi teknolojileri sektörüne adım atan Ulucan, 1998 – 2000 arasında Enka İnşaat’ta Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisliği yaptı. Mayıs 2000’den 2005 yılına kadar İnfronic Bilgisayar Sistemleri A.Ş.’de Ürün Müdürü; Mayıs 2005-2007 arasında Hesmak A.Ş.’de İş Geliştirme Müdürü olan Ulucan, 2008’de yaklaşık 50 arkadaşı ile birlikte kurucu ortak olarak DataStar A.Ş.’yi kurdu. Kuruluşundan itibaren DataStar’da önce Ürün Müdürü, yaklaşık bir yıldır da Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.