Skip to main content

CMO Society’nin yeni buluşmasına, Yemeksepeti Park ev sahipliği yaptı.

Yeni üyeleriyle büyümeye devam eden CMO Society’nin yeni buluşmasına, Yemeksepeti’nin dünya trendlerine göre tasarlanan yeni ofisi Yemeksepeti Park ev sahipliği yaptı.

Erginoğlu&Çalışlar Mimarlık işbirliğiyle düzenlenen buluşmada CMO Society üyeleri, Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın ve Mimar Kerem Erginoğlu ile bir araya geldi. Yemeksepeti Park’ta gerçekleşen buluşmanın gündemini ofis mimarisinin kurum kültürüne ve marka itibarına katkısı oluşturdu.

Yemeksepeti Park’ın hazırlanmasındaki süreci baştan sona yöneten Nevzat Aydın hem mimari yönden yenilikleri hem de Yemeksepeti‘ne dair önemli detayları paylaştı. Merak edilen soruları  yanıtlayan Aydın ve Erginoğlu, daha sonra üyeler ile birlikte ofisi gezdi.

10 bin m2’lik bir alan ve 5 kattan oluşan Yemeksepeti Park, Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık iş birliği ile hayata geçirildi. Yemeksepeti Park; kafe, oyun odaları, kütüphane, fotoğraf stüdyosu, salıncaklar, hamaklar, kütüphane, bilardo masası, masa tenisi, spor odası, satranç, yemekhanede jukebox, Playstation odası gibi eğlenceli sosyal alanlara sahip.