Skip to main content

Güzellik merkezlerinde cilt problemlerinden kurtulmak için uygulanan ve son yıllarda kullanımı yaygınlaşan mikrodermabrazyon tedavisine artık en konforunda ulaşmak mümkün.

Güzellik endüstrisi 2019’da da cilt konularında yeni trendleri öne çıkarıyor. Markalar, profesyonel bakım ürünlerinden, cildi derinlemesine temizleyen uygulamalara ve ‘ev tipi’ ürünlere daha fazla ağırlık vermeye başladılar. Burada da işin odağında teknoloji var.

Mikrodermabrazyon cilt kusurlarını hedef alıyor

Güzellik merkezlerinde uygulanan ve son yıllarda kullanımı yaygınlaşan mikrodermabrazyon tedavisi, ölü cildin en dış tabakasını kaldırma ve böylece cilde ışıltısını geri kazandıran ve rengini iyileştiren yeni, taze bir cilt tabakasının gelişmesini canlandırma işlemi. Remington Diamond Mikrodermabrazyon cihazı ile ev konforunda ulaşmak mümkün. Reveal Diamond Mikrodermabrazyon, kablosuz ve şarj edilebilir özelliği ile her yerde kullanım kolaylığı sağlıyor.

İlerleyen yılların etkisiyle oluşan kırışıklıklar, siyah noktalar, renksizleşme, cilt tonunda bozulmalar, sivilce izleri ve pigmentasyon problemlerine çözüm olarak geliştirilen Remington Reveal Diamond Mikrodermabrazyon, ölü ciltteki ölü derileri ciltten arındırmak için tasarlanmış. Cihaz bunun için vakumlu emme özelliği ile birleştirilmiş elmas taşlı uçlardan yararlanıyor. Vakumlama işlemi, cildin üst seviyesinde kan akışını canlandırmak gibi ikincil bir işleve de sahip. Aynı zamanda, ciltteki kolajen seviyelerinin de yükselmesine yardımcı olan mikrodermabrazyon tedavisi sayesinde, çok daha genç bir görünüme kavuşmak mümkün. Yan etkisi bulunmayan bu yöntem, yüzdeki cilt problemlerinin yanı sıra, vücut ve göğüs bölgesine de uygulanabiliyor.

Mikrodermabrazyon tedavisinin faydaları

  • Yaş sebebiyle oluşan geniş gözenekler ve yaş lekelerinde etkilidir.
  • Ciltteki kararmaları ortadan kaldırır.
  • Ölü derileri vakunlayarak, alttaki canlı ve genç cildin ortaya çıkmasını sağlar.
  • Yüzdeki ince çizgileri ve kırışıklıkların tedavisinde etkilidir.
  • Sivilce izlerini elimine eder.

Remington Diamond Mikrodermabrazyon [İnceleme]

Güzellik merkezlerinde uygulanan mikrodermabrazyon teknolojisini ev konforunda sağlayan Remington Reveal Reveal Mikrodermabrazyon incelememize buradan ulaşabilirsiniz.