Skip to main content

Digital Age olarak ChatGPT ile Digital Age Tech Summit hakkında bir sohbet edelim dedik.

OpenAI tarafından geliştirilen ve son dönemde gündemden düşmeyen yapay zekâ destekli popüler chatbot ChatGPT’ye teknolojinin, iletişimin, kültürün ve markalar dünyasının geleceğinin masaya yatırıldığı Digital Age Tech Summit hakkında bilgi sahibi olup olmadığını sorduk.

Chatbot, Digital Age Tech Summit’in teknoloji endüstrisinde liderlerin bir araya geldiği bir konferans olduğunu söyleyerek şöyle devam etti: “Konferans, teknolojinin geleceği hakkında tartışmalar, yenilikler ve yeni fikirler sunar. Digital Age Tech Summit, genellikle dünyanın farklı yerlerinde düzenlenen bir dizi konferanstır. Konferanslarda yapay zekâ, blok zinciri, dijital pazarlama, siber güvenlik, veri analizi ve diğer teknolojik konular ele alınır. Konferanslar ayrıca, teknoloji endüstrisindeki önde gelen şirketlerin CEO’ları ve yöneticileri gibi önde gelen konuşmacıları da içerir.”

ChatGPT, Digital Age Tech Summit’in teknoloji endüstrisindeki yenilikleri takip etmek isteyen veya teknoloji konusunda kariyer yapmak isteyen herkes için faydalı olabileceğini de söyledi.

Konferansların genellikle çevrimiçi olarak da sunulduğunu, böylece katılımcıların konferansa dünyanın herhangi bir yerinden erişebileceğini de ekledi.

Bu yıl 16’ncısı Garanti BBVA sponsorluğunda 6 Haziran’da Raffles İstanbul’da düzenlenecek olan Digital Age Tech Summit deneyimini fiziksel olarak yaşamak istiyorsanız tıklayın.