Skip to main content

Dijital dönüşüm ve teknolojinin geleceğine dair içgörüler, Brand Week Istanbul sahnesinde ele alınacak.

Brand Week Istanbul farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında 6-10 Kasım tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.

Uzman isimler, teknolojinin ve dijital çözümlerin markalar dünyasındaki etkilerini, iletişim ve kültürün yeni teknolojiler sayesinde taşınacağı yeni ufukları, yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul’da ele alacak.

tom goodwinYeni teknolojiler, dijital davranış kalıpları ve yeni medya platformları üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan ve bugün 700 binden fazla takipçiyle LinkedIn tarafından pazarlama alanında 1 numaralı “LinkedIn Voice” seçilen Tom Goodwin; etkili iş sonuçları elde etmek için teknolojinin gücünü, markalar dünyasındaki etkisini ve geleceğini Brand Week Istanbul sahnesinde ele alacak.

timur topalgokceli21. yüzyıla yön verecek 20 küresel liderden biri olarak gösterilen, 300’den fazla teknolojik atlımın piyasaya girmesine liderlik eden, dönüştürücü teknolojilere odaklanan bir enerji ekonomisti ve derin teknoloji girişimcisi Timur Topalgökçeli, teknoloji, büyüme ve çevresel duyarlılık konularındaki içgörülerini Brand Week Istanbul izleyicisi ile paylaşacak.

Brand Week Istanbul’un bu yılki konuşmacılarının tamamına buradan göz atabilir, etkinlikteki yerinizi ise bu bağlantıdan ayırtabilirsiniz.