Skip to main content

Brand Week Istanbul’un yepyeni sertifika programı Influencer Academy, 8 Kasım’da gerçekleşecek.

Bu yıl 11’inci kez düzenlenen yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul, 6-10 Kasım tarihleri arasında farklı coğrafyalardan uzmanlar ile iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında buluşturacak.

Günümüzde ana akım olan platformlarda etkili ve başarılı pratiklerin ipuçları, Brand Week Istanbul’un yepyeni sertifika programı Influencer Academy’de alanında uzman isimlerin eğitmenliğinde ele alınacak.

Yeni Medya Mecraları, İçerik Üreticiliği ve Influencer Hikâyeleri olmak üzere 3 bölümden oluşan Influencer Academy’de farklı mecralara ait algoritmalar detaylandırılacak, yeni medyaya ait ezber bozan stratejiler tartışılacak, yeni nesil içerik üreticiliği bizzat Influencer tarafından değerlendirilecek.

Yeni Medya Mecraları bölümünde; Linkedin, Twitter, Tiktok, Facebook gibi mecralarda başarının sırrı ve bu mecraların algoritma yapılarının yanı sıra, web 3.0 ve metaverse gibi oluşumların yeni medya kavramında kapladığı yer ve geleceği ve özellikle yapay zekâ çözümlerinin bu mecralar üzerindeki etkisi ele alınacak.

İçerik üretiminde güçlü bağlar kurabilmenin, etkileşimli içerikler yaratabilmenin, içerik stratejisi geliştirirken atılacak kritik adımlarının, içerik üreticileri için farklı gelir modellerinin ipuçları İçerik Üreticiliği bölümünde masaya yatırılacak.

8 Kasım’da düzenlenecek Influencer Academy’de son zamanlarda öne çıkan kriz ve afet dönemlerinde influencer etkisi, sosyal medyada markalaşma süreci, influencer marketing gibi konular, alanında uzman isimler tarafından değerlendirilecek. Didem Soydan, Umut Eker, Mert Vidinli, Tolga Akış gibi isimlerin eğitmen olduğu program, Influencer Academy bileti alan katılımcılara açık ve kontenjanla sınırlı. Katılan öğrencilerin sertifika alabilmeleri için tüm derslere iştirakinin zorunlu olduğu Influencer Academy’de sertifikalar 8 Kasım tarihinde son dersi takiben takdim edilecek. Öğrenciler derslerden sonra Brand Week Istanbul salonlarına ve deneyim alanlarına giriş hakkına sahip olacak.

Eğitim hakkında detaylı bilgi ve programa buradan ulaşabilirsiniz.

Influencer Academy Sertifika Programı biletleri için buraya tıklayabilirsiniz.