Skip to main content

Bu yıl 11. yaşını kutlayan yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul’un merakla beklenen programı belli oldu.

Dünyanın farklı yerlerinden uzman isimlerin, 6-10 Kasım tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya geleceği Brand Week Istanbul’un programı açıklandı.

Geleceğe yön verecek trendlerin, “Yeniden Düşün, Yeniden Yarat, Yeniden İnşa Et” teması altında ele alınacağı yılın en ilham verici haftası, gündemi şekillendiren ve geleceği belirleyen konu ve konuşmacılarıyla Inspiration Hall, Brands & Trends, Healing Hall, Insight Hall sahnelerindeki oturumlara ev sahipliği yapacak.

Felis Ödülleri, Curious Felis Ödülleri, Lovemarks Ödülleri, Fark Yaratan Kadınlar gibi etkinliklerin de yapılacağı Brand Week Istanbul’da P&G Brand Academy, Strateji Akademisi, Film Okuma Seansları, Next Academy Sertifika Programları, Influencer Academy, KİD CommsCamp#, Creators Academy Sertifika Programı, Portfolyo Buluşmaları gibi eğitimler de düzenlenecek.

8 Kasım’da Yekta Kopan’ın sunacağı Inspiration Hall sahnesinde onur konuğu Uğur Yücel olacak. Inspiration Hall, Yücel’in yanı sıra Prof. Emeritus David Aaker, Kathleen Finch, Richard Hammond, M. Gürcan Karakaş, Tom Goodwin, Çağrı Süzer, Murat Tabanlıoğlu, Prof. Dr. Ece Ceylan Baba, Emre Arolat, Levent Erden, Sara Tate, Müge İplikçi, Latife Tekin, Ayfer Tunç gibi isimleri ağırlayacak.

Brands & Trends sahnesinde ise Mehmet Göçmen, Timur Topalgökçeli, Thomas Kolster, Frank van den Driest, Nevzat Aydın, Uğur Şeker, Cem Soysal, Jon Williams ve Serkan Tavşanlıoğlu katılımcılarla buluşacak.

9 Kasım’da Inspiration Hall sahnesinde; Cory Doctorow, Dr. Dilek Gürsoy, Patrick Sweeney, Diana Verde Nieto, Mark Adams, Guy Standing, Fatih Altaylı, Dean Burnett, Murathan Mungan, Onur Saylak, Hakan Günday ve Ateş İnce konuşmacı olarak yer alacak. Türkiye ekonomisinin akıbeti, alternatif medya kanallarının yükselişi, sessiz lüks trendi, streaming platformlar çağında hikâye anlatıcılığı gibi pek çok konu Inspiration Hall’da masaya yatırılacak.

Colin Lewis ve Kına Demirel’in perakende medya üzerine gerçekleştirecekleri sohbetle açılacak olan Brands & Trends sahnesi ise eşzamanlı olarak Kev Chesters, Andrea Markdalen, Andy Hill, Geert Lovink, Burak Günsev ve Shane McAndrew’u konuk edecek.

Brand Week Istanbul’un son günü, 10 Kasım’da Inspiration Hall sahnesinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anma töreniyle başlayacak. Töreni takip edecek zeybek gösterisinin ardından sahnede sırasıyla Alan Weiss, Vikas Swarup, Prof. Dr. Metin Sitti, Béatrice Dautzenberg, Bekir Ağırdır & Prof. Dr. Yankı Yazgan, Dr. Sahraa Karimi, Fatih Tutak & Pınar Nokay katılımcılarla buluşacak. Inspiration Hall’daki program, Meta Takeover ile sona erecek.

Brands & Trends’in konuşmacıları ise Barış Aldanmaz, Levent Ulusoy & Prof. Dr Itır Erhart, Ömür Akkor, Bülent Dölek, Bruno Bertelli, Dr. Darren Coleman ve Ayşegül İldeniz olacak.

C-level yöneticileri hedefleyen ve 10 Kasım’da kapılarını açacak olan Insight Hall’da ise gündem belirsiz dönemlerde iş yönetimi olacak. Bekir Ağırdır’ın moderatörlüğünü üstleneceği programda Mustafa Osman Turan, Prof. Dr. Ahmet İnam, Mehmet Göçmen ve Agah Uğur gibi isimler bilgi ve deneyimlerini aktaracak.

Healing Hall’un detaylı programı da ilerleyen günlerde paylaşılacak.

Yılın en ilham verici haftasının programına buradan ulaşabilir, yerinizi ayırtmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.