İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 02.04.2013 - 09:41

Bavul.com müşterilerinin seyahat alışkanlıkları

Kullanıcılar, geçtiğimiz yıl 65 milyon kilometreden fazla yol katetti. Turkcell‘in sağladığı teknoloji altyapısı ile güçlendirilen Bavul.com, müşterilerinin seyahat alışkanlıklarını ortaya koyan bir araştırma yayınladı. Araştırma sonuçlarından oluşturulan infografik, Bavul.com’dan hizmet alan kullanıcıların profiline dair önemli ipuçları ortaya koyarken aynı zamanda iç ve dış turizme dair bazı ilginç veriler de sunuyor. ‘Seyahatname 2013′ adını taşıyan araştırmaya […]Kullanıcılar, geçtiğimiz yıl 65 milyon kilometreden fazla yol katetti.
Turkcell‘in sağladığı teknoloji altyapısı ile güçlendirilen Bavul.com, müşterilerinin seyahat alışkanlıklarını ortaya koyan bir araştırma yayınladı. Araştırma sonuçlarından oluşturulan infografik, Bavul.com’dan hizmet alan kullanıcıların profiline dair önemli ipuçları ortaya koyarken aynı zamanda iç ve dış turizme dair bazı ilginç veriler de sunuyor.
‘Seyahatname 2013′ adını taşıyan araştırmaya göre geçtiğimiz yıl Bavul.com kullanıcıları 65 milyon kilometreden fazla yol katetti. Bavul.com’da bilet satışlarının yüzde 66’sı web, yüzde 34’ü ise mobil üzerinden gerçekleşiyor. Mobil uygulamanın indirilme sayısı ise 607 bini aşmış durumda. Bu rakamın yüzde 61’i iOS, yüzde 26’sı Android ve yüzde 13’ü Java versiyonu.