Skip to main content

Avea’nın sunduğu yeni hizmet ile Avealılar, Facebook ve Twitter hesaplarını 7/24 ücretsiz olarak takip edecek, dilediği kullanıcıların ‘tweet’ veya durum güncellemelerini anında cebine SMS ile alabilecek Avea’nın sosyal medyayı 7/24…

Avea’nın sunduğu yeni hizmet ile Avealılar, Facebook ve Twitter hesaplarını 7/24 ücretsiz olarak takip edecek, dilediği kullanıcıların ‘tweet’ veya durum güncellemelerini anında cebine SMS ile alabilecek
Avea’nın sosyal medyayı 7/24 takip etmek isteyen müşterilerine sunduğu Facebook ve Twitter SMS servisleri sayesinde, Avealılar artık bu mecralardaki bildirimlerini ücretsiz olarak cep telefonlarına alabilecekler. 
Uygulama ile ayrıca Avea Facebook ve Twitter SMS servisleri ile ‘Tweet’ göndermek, direkt mesaj atmak ve kullanıcıların Twitter hesabına ait ayarları değiştirmek mümkün olacak.
‘F’ yazarak 3223’e gönderen ve gelen mobil onay kodunu Facebook hesap ayarlarındaki mobil bölüme girerek servisi aktive eden Avealılar, SMS ile durumlarını güncelleyebilecek, yorum yazabilecek, arkadaş ekleyebilecek ya da mesajlaşabilecekler.
‘Twitter’ SMS servisini kullanmak için isteyen Avea müşterilerinin ise BASLA yazarak 2444’e SMS göndermeleri yeterli olacak.