Skip to main content

Vodafone’un “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, ‘CampusZone’ uygulamasıyla Türkiye genelinde 30 üniversitede öğrencilere kampüs hayatında vazgeçemeyecekleri bir rehber sunuyor. Türkiye genelindeki 30…

Vodafone’un “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, ‘CampusZone’ uygulamasıyla Türkiye genelinde 30 üniversitede öğrencilere kampüs hayatında vazgeçemeyecekleri bir rehber sunuyor.
Türkiye genelindeki 30 üniversiteyi kapsayan CampusZone uygulaması öğrencilere üniversite haritasından servis saatlerine, etkinlik takviminden üst dönem öğrencilerin okulla ilgili ipuçlarına, kampüs hayatıyla ilgili A’dan Z’ye rehberlik sunuyor. 
İlerleyen günlerde BlackBerry platformunda da çalışır hale gelecek olan uygulama, frzcampus.com adresinden, ‘Google Play Market’ ve ‘Apple App Store’dan isteyen tüm öğrenciler tarafından ücretsiz olarak indirilebilir. 
Tam 30 üniversitede öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak
Vodafone CampusZone; Adnan Menderes, Afyon Kocatepe, Akdeniz, Anadolu, Atatürk, Boğaziçi, Çanakkale 18 Mart, Çukurova, Dicle, Dokuz Eylül, Ege, Erciyes, Gaziantep, Gazi, Hacettepe, İnönü, İstanbul, İstanbul Teknik, Karadeniz Teknik, Kocaeli, Marmara, Mustafa Kemal, ODTÜ, Ondokuz Mayıs, Osmangazi, Sakarya, Selçuk, Süleyman Demirel, Uludağ ve Yıldız Teknik Üniversitelerinde öğrencilere rehberlik sunuyor.