Skip to main content

Dünyanın en büyük anakart üreticilerinden ASRock şimdi Türkiye’de.

Dünya genelinde ürettiği anakartlar, ekran kartları, oyuncu monitörleri ve mini PC’lerle tanınan ve birçok pazarda lider olan ASRock, şimdi yenilenmiş hizmet ve garanti ağıyla Türkiye pazarına adım attı.

Tayvan merkezli bir şirket olan ASRock, 2002 yılında anakart üretimiyle faaliyetlerine başladı ve kısa sürede dünyada sektörün önde gelen firmalarından biri haline geldi. ASRock, günlük ihtiyaçları için bilgisayar kullananlardan teknoloji meraklılarına kadar geniş bir kitleye hitap etmeyi amaçlıyor ve ürünlerini yüksek kalite, dayanıklılık ve uygun fiyatlarla sunuyor.

ASRock’ın ürün gamı, geniş bir yelpazede herkesin beğenisine uygun anakart modelleri ile sınırlı değil; aynı zamanda AMD ve Intel Arc temelli ekran kartları ve çeşitli özelliklere sahip oyuncu monitörlerini de içeriyor. ASRock üretici kimliğinin avantajlarını kullanarak, her ürün kategorisinde en son teknolojileri ilk kez uygulayan şirketler arasında yer alıyor.

Dünyanın en büyük üç anakart üreticisinden biri olarak bilinen ASRock, ayrıca Japonya ve Kore gibi teknolojinin merkezlerinden biri olan Uzak Doğu pazarında anakart alanında lider konumda.