ETKİNLİK

DigitalAge | 15.03.2017 - 14:41

Apple, sizi bu hafta sonu fotoğraf yürüyüşüne çağırıyor!

Apple, bu hafta sonu Zorlu mağazasında fotoğrafçı Onur Ercoşkun’un rehberliğinde gerçekleşecek bir fotoğraf yürüyüşü etkinliği düzenliyor.

Bu hafta sonu Apple Zorlu mağazasında gerçekleşecek fotoğraf yürüyüşü etkinliği ile Apple katılımcıları iPhone ile siyah beyaz fotoğraf çekmenin inceliklerini gösterecek usta bir isim ile bir araya getirecek. Ara Güler’den sonra Türkiye’de  dünyanın en büyük fotoğraf ajansı Magnum Photos’a davet edilen ilk Türk fotoğraf sanatçısı Onur Ercoşkun’un rehberliğinde gerçekleşecek etkinlikte katılımcılar iPhone ile duyguları yakalamayı ve güçlü siyah beyaz fotoğraflar çekmeyi keşfedecekler.

Siyah beyaz fotoğrafçılık ve belgesel fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşan Ercoşkun’un en iyi siyah beyaz kareleri çekmek için kompozisyon, ışık ve zamanlamayı kullanmayı göstereceği yürüyüş yaklaşık 2km sürecek. Keyifli olduğu kadar uzun da sürecek olması bakımından Apple, fotoğraf yürüyüşüne katılacak kişilere rahat ayakkabılar giymelerini ve elbette iPhone’larını tam şarj etmelerini tavsiye ediyor.18 Mart 2017 Cumartesi 14:00 – 16:00 arasında Apple Zorlu mağazamızda gerçekleşecek fotoğraf etkinliğine rezervasyon için şu linke tıklayabilirsiniz.