Skip to main content

Reklam, medya, pazarlama, satış ve iletişim dünyasını turizm sektörüyle buluşturan 3. Antalya Dijital Zirvesi’ne geri sayım başladı.

Turizm sektörü ile otel profesyonellerini tek çatı altında buluşturan Antalya Dijital Zirvesi, bu yıl 10 Ekim’de Antalya Su Otel’de 3.kez kapılarını açıyor.  CRM Medya tarafından düzenlenecek zirve kapsamında; dijitalin yükselişi ile beraber otelcilik sektöründe dijital kanallarla nasıl satış yapılabileceğinin detayları masaya yatırılacak.

Moderatörlüğünü ünlü Yazar ve Seslendirme Sanatçısı Yekta Kopan’ın gerçekleştireceği zirvenin bu seneki ana teması: “Digitalization – Dijital dönüşüm ve turizme etkileri” olacak. “Turizmin geleceği dijitalde! Peki, ya siz neredesiniz?” sorusuna yanıt bulunacağı zirvede, ayrıca turizm sektöründe dijital pazarlama kanalları kullanılarak nasıl satış yapılabileceğinin detayları konuşulacak.

Alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, “Ekonomi, Finans, Teknoloji ve Siz” konuşmasında “Karşılaştırmalı Türk Ekonomisi – Geçmişi Şimdisi Geleceği, Ticaret Savaşları Amerika Çin Savaşı, Şehirler, Ülkeler, Teknolojiler Öncesi Şimdisi Sonrası, Otomasyon, Yapay Zeka, Biyoteknoloji, Uzay ve Sizin Geleceğiniz” konularına değinecek. Bilişim ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla tanınan ve sektörün duayen isimlerinden Gazeteci Serdar Kuzuloğlu ise “Fırtına Yaklaşırken: Dijitalleşen Dünyada Turizm Sektörüne Bakış” başlığıyla bilişim sektöründeki son gelişmelerin turizm sektöründeki etkilerini katılımcılarla paylaşacak. Turizm sektörünün öncü isimlerinden Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır ise zirve kapsamında düzenlenecek panelde; turizmde 100 milyon turist, 100 milyar Dolar hedefinin dijital dönüşümle nasıl mümkün olacağını katılımcılarla paylaşacak.