Skip to main content

Anker, büyüme ivmesini sürdürdüğü Türkiye’de önemli değişiklikler yaptı. Anker Türkiye, artık Orta Asya’dan sonra İsrail’in de yönetildiği merkez ofis konumuna geldi.

Anker, Orta Asya’dan sonra İsrail’i de Türkiye’deki yönetime bağlarken, Cem Bodur’un görevine Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü olarak devam edeceğini açıkladı.

Anker Türkiye, artık Orta Asya’dan sonra İsrail’in de yönetildiği merkez ofis konumuna geldi. Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur da bu değişiklikle Anker Türkiye, İsrail ve Orta Asya Ülke Müdürü görevine getirildi.

Anker Türkiye’deki bu önemli gelişmeyle ilgili görüşlerini aktaran Cem Bodur, “Ülkemizle ilgili bu değişiklikten dolayı son derece mutluyuz. Türkiye, Anker Innovations ekosisteminde geçtiğimiz son iki yılda en hızlı büyüyen ülkeler arasında yer almıştı. Bu gelişme ile birlikte Anker nezdinde de bölgesel olarak çok daha önemli bir konuma sahip olmuş durumdayız. Daha önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte de daha güçlü hedeflerle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.