Uncategorized

DigitalAge | 16.05.2013 - 14:50

Akbank’tan mobil bankacılıkta ‘tek şifre’

Akbank’ın geliştirdiği ‘tek şifre’ özelliğiyle Akbank Direkt Mobil’e tek şifre ile girilerek, birçok bankacılık işlemi kolayca yapılabiliyor.  Zıt İkizler’in dördüncü reklamı olan yeni filmde ‘tek şifre’ özelliğinin sağladığı kolaylıklar anlatılıyor.   Akbank Direkt Mobil’le, havaleden hisse senedine birçok bankacılık işlemi tek şifreyle, kolayca yapılabiliyor. Dileyen Akbank müşterileri için ‘tek şifre ile giriş kolaylığı opsiyonu’ içeren ‘Akbank […]

Akbank’ın geliştirdiği ‘tek şifre’ özelliğiyle Akbank Direkt Mobil’e tek şifre ile girilerek, birçok bankacılık işlemi kolayca yapılabiliyor.  Zıt İkizler’in dördüncü reklamı olan yeni filmde ‘tek şifre’ özelliğinin sağladığı kolaylıklar anlatılıyor.

 
Akbank Direkt Mobil’le, havaleden hisse senedine birçok bankacılık işlemi tek şifreyle, kolayca yapılabiliyor. Dileyen Akbank müşterileri için ‘tek şifre ile giriş kolaylığı opsiyonu’ içeren ‘Akbank Direkt Mobil’, özellikle yüksek tempoya alışmış olanların yaşamlarına kolaylık getiriyor. 
 
Akbank’ın yeni reklam kampanyası kapsamında açıklama yapan Akbank Direkt Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz, Akbank’ın tek şifre uygulamasına geçtiğimiz yıl geçtiğini belirterek, “Akbank Direkt Mobil uygulamasına her girişte, müşteri numarası, kullanıcı kodu, şifre, cep şifre gibi birden çok bilgi girmek istemeyenler için geliştirdiğimiz ‘tek şifre’ uygulaması müşterilerimize önemli bir kolaylık sağlıyor” ifadesini kullandı.
Akbank Direkt Mobil uygulaması AppStore veya Google Play’den ücretsiz olarak cep telefonuna veya tablete indirebiliyor. 
 
Akbank Zıt İkizlerin dördüncü reklam filmi: ‘Direkt mobil tek şifre’

Akbank’ın Zıt İkizleri Ali (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Nuri (İlker Ayrık), TBWA reklam ajansının oluşturduğu yeni filmlerinde internette tüketicilerin en önemli sıkıntıları arasında yer alan ‘şifre unutma’ sorununun çözümü olan, Akbank Direkt Mobil’in ‘tek şifre’ özelliğini eğlenceli bir şekilde anlatıyorlar.
Filmde Zıt İkizler’in Nuri’si şifre bilgilerini unutmamak için mevcut tüm şifrelerini dövme olarak vücudunun çeşitli yerlerine yazdırıyor. Ancak bu ‘buluş’ Akbanklı Ali için bir şey ifade etmiyor, çünkü onun böyle bir sorunu yok. Ali’ye Akbank Direkt Mobil’e girerek bankacılık hizmetlerini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamak için yalnızca ‘tek şifre’ yetiyor.