Skip to main content

Acıbadem Mobil Sağlık’ın akıllı telefon uygulaması en çok kullanılan uygulamalardan biri oldu Acıbadem Mobil Sağlık, akıllı telefon uygulamasıyla sağlığı ceplere taşıyarak; Apple AppStore ve GooglePlay’de, tıp kategorisinde en yeni ve…
Acıbadem Mobil Sağlık’ın akıllı telefon uygulaması en çok kullanılan uygulamalardan biri oldu

Acıbadem Mobil Sağlık, akıllı telefon uygulamasıyla sağlığı ceplere taşıyarak; Apple AppStore ve GooglePlay’de, tıp kategorisinde en yeni ve en çok indirilen 5 tıp uygulaması arasına girdi. Uygulama, faydalı bilgiler edinmeyi sağlarken sunduğu çözümlerle de sağlığınızla ilgili tüm detayları hatırlamanızı sağlıyor. Ayrıca sağlık konusunda birçok soru da uygulamanın içerisinde cevap buluyor. 
 

Acıbadem Mobil Sağlık’ın akıllı telefon uygulaması kullanılarak, acil durumlarda en hızlı şekilde, tek butonla ambulans çağırılabiliyor ya da ihtiyaç durumunda eve hemşire veya doktor istenebiliyor. Acıbadem Mobil Sağlık’ın sağlık paketlerine üye olanlar, uygulama üzerinden yine tek bir butonla ‘Medikal Koçluk’ hizmeti alarak, sağlıkla ilgili acil ve acil olmayan sorularına, telefon aracılığıyla 7/24 ulaşabildikleri doktorlardan cevap ve yönlendirme hizmeti alabiliyor. 
 
Acıbadem Mobil Sağlık’ın akıllı telefon uygulamasında yer alan ‘Sağlık Testi’ni çözen kullanıcılar sağlık bilgilerini değerlendirebiliyor ayrıca hediye sağlık paketlerinden birini kazanma şansı yakalayabiliyor.