Skip to main content

Samsung’un Evim Dergisi iş birliği ile düzenlediği Samsung Eco Bubble çamaşır makinesi ‘Okur Testi’ tüketicileri Eco Bubble teknolojisi ile tanıştırıyor   Samsung Electronics’in Evim Dergisi ile başlattığı ‘Okur Testi’ Samsung’un…

Samsung’un Evim Dergisi iş birliği ile düzenlediği Samsung Eco Bubble çamaşır makinesi ‘Okur Testi’ tüketicileri Eco Bubble teknolojisi ile tanıştırıyor
 
Samsung Electronics’in Evim Dergisi ile başlattığı ‘Okur Testi’ Samsung’un geliştirdiği Eco Bubble teknolojisine sahip çamaşır makinesini tüketicileri ile tanıştırmaya hazırlanıyor. 
Nisan ayında düzenlenecek kampanya süresince Samsung Eco Bubble Çamaşır Makinesi Okur Testi’ne başvuran Evim okurları arasından jüri tarafından belirlenecek 5 kişi Eco Bubble teknolojisine sahip çamaşır makinesini deneyimleme ve sahip olma şansını elde edecek. 
Şanslı beş kişi arasına giren talihliler 15 gün süresince ürünleri kendi evlerinde kullanacak ve belirlenen kriterler çerçevesinde ürünleri değerlendirerek deneyimlerini Samsung ve Evim dergisi ile paylaşacak. 
Ürünleri test edip yorumlarını Evim dergisinde paylaşan talihliler Eco Bubble çamaşır makinesine de sahip olacaklar. 
Katılım koşulları 

Kampanya katılımı için tek yapılması gereken 25 Nisan’a kadar www.evimdergisi.com.tr adresinde yer alan banner’ı tıklayarak ulaşacakları başvuru formunu doldurmak. 
Samsung’un Evim Dergisi işbirliği ile düzenlediği Okur Testi’ne katılmak isteyenler, Evim dergisi ve Samsung Turkiye‘nin Facebook sayfalarından detaylı bilgiye ulaşabilir.