Skip to main content

IAB Türkiye tarafından bu yıl 11. kez düzenlenen MIXX Awards Türkiye Ödülleri sahiplerini buldu.

IAB Türkiye tarafından düzenlenen MIXX Awards Türkiye Ödülleri 11’inci kez sahiplerine kavuştu. Havas İstanbul CEO’su Cüneyt Devrim başkanlığında bir araya gelen 20 kişilik jürinin değerlendirmeleri sonucunda 778’i geçerli sayılan başvuru arasından 333 çalışma finale kaldı.

Bu yıl kategorilerinde revizyona gidilen yarışmada, toplam 21 kategoride başvuru yapıldı. Başvurular Ön Eleme ve Ana Değerlendirme olmak üzere iki aşamalı olarak değerlendirildi. Bu yıl MIXX Awards Türkiye’ye başvuran tüm projeler MIXX Awards Europe’a 16 Nisan’a kadar başvuru yapabilecek.

11. MIXX Awards Türkiye’nin Lider Destekçisi sahibinden.com; Başarı Destekçileri, Ingage Medya, Sözcü.com.tr, Unilever olurken yarışmanın Protokol Destekçileri arasında, AdColony, AdMatic/AdTarget, Akbank, BSH Ev aletleri, Genart Medya, Google, PuhuTV, Sparkle Medya ve Tooplay yer alıyor. Facebook, Mynet, Lysol ve Teads’in kategori destekçileri olduğu MIXX’e sektör kuruluşları da her zamanki gibi katkıda bulunuyorlar.

11. yıl reklam teması “Sen Neredeysen Orası Dijital” olan MIXX Awards’un reklam çalışmaları Karbonat tarafından yürütülürken organizasyon prodüksiyon ve yayın tarafı Onedio tarafından yürütülüyor.

Finale kalanların listesini buradan görebilirsiniz.