Skip to main content

Mark Zuckerberg, Elon Musk ile yapacakları kafes dövüşü konusunda Musk’ın “ciddi olmadığını” düşündüğünü söyledi.

Meta CEO’su Mark Zuckerberg, Threads üzerinden yaptığı paylaşımda şöyle dedi: “Sanırım hepimiz Elon’ın ciddi olmadığı konusunda hemfikiriz ve yolumuza bakma zamanı geldi. Ona gerçek bir gün teklif ettim. Dana White bunu hayır işi için yasal bir yarışma yapmayı teklif etti. Elon bir tarihi onaylamıyor, sonra ameliyat olması gerektiğini söylüyor ve şimdi onun yerine arka bahçemde bir antrenman turu yapmak istiyor. Eğer Elon gerçek bir gün ve resmi bir etkinlik konusunda ciddileşirse, bana nasıl ulaşacağını biliyor. Aksi takdirde, devam etme zamanı. Sporu ciddiye alan insanlarla yarışmaya odaklanacağım.”

 

Post by @zuck
View on Threads

 

Musk bunun üzerine, Zuckerberg’e “Korkak tavuk” dedi ve dövüşten kaçtığı iddialarını yalanladı.

Daha sonra DogeDesigner adlı bir kullanıcı ve Musk, Zuckerberg ile olan mesajlaşmalarının ekran görüntülerini paylaştı.

Ekran görüntülerine göre Musk, önümüzdeki hafta Zuckerberg’in evinde bir “antrenman maçı” teklif ediyor. Zuckerberg, Musk’a “gerçek bir MMA dövüşü” istiyorsa kendi başına antrenman yapması ve “rekabet etmeye hazır” olduğunda kendisine haber vermesi gerektiğini söyleyerek yanıt veriyor.

Musk, Zuckerberg’e Pazartesi günü Meta’nın merkezinin bulunduğu Palo Alto’da olacağını ve dövüşün Zuckerberg’ün oktagonunda yapılabileceğini söylüyor.

Bakalım ilerleyen günlerde kafes dövüşü konusunda ne gibi gelişmeler yaşanacak izleyip göreceğiz.

Kaynak: Mark Zuckerberg says it’s ‘time to move on’ from the Elon Musk fight – The Verge