Skip to main content

Mekan keşif platformu Zomato, koranavirüs nedeni ile işini kaybetmiş yeme içme sektörü çalışanlarına destek amacıyla Zomato Gold Yardım Eli kampanyasını başlattı.

İstanbul’da yeni yerler keşfetmeyi, Zomato Gold partneri mekanlarda indirimli yiyecek ve içecek alma imkanı sunan bir yeme-içme üyelik sistemi olan Zomato Gold’un satışından ve üyelik yenilemelerinden elde edilecek gelirin tamamı bir STK aracılığıyla, koranavirüsün neden olduğu kısıtlamalardan ötürü sektörde işini kaybetmiş ve zor durumda olan ihtiyaç sahibi garsonlar, komiler ve restoran çalışanlarına bağışlanacak.

15 Mayıs tarihine kadar sürecek bu kampanyaya destek vermek isteyenler, Zomato uygulaması üzerinden 175 TL’ye 1 yıllık Zomato Gold üyelik satın alımı veya yenilemesi karşılığında ihtiyaç sahibi restoranların çalışanlarına destek olabilecekler. Ayrıca Zomato, kampanyaya destek veren herkese ek olarak ücretsiz 1 yıllık üyeliği hediye olarak tanımlıyor.

Zomato Gold Yardım Eli kampanyası Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye’nin ardından Portekiz, Avustralya ve Yeni Zelenda da hayata geçirilecek. Zomato Gold Yardım Eli kampanyasına destek olmak için buraya tıklayabilirsiniz.