Skip to main content

Samsung Electronics Türkiye, bir Türk markası olan Picnic Hippo ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, yalnızca Samsung Apps’den indirilebilecek Bucketz oyununu, 6 ay boyunca tüm Samsung Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor. Samsung…

Samsung Electronics Türkiye, bir Türk markası olan Picnic Hippo ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, yalnızca Samsung Apps’den indirilebilecek Bucketz oyununu, 6 ay boyunca tüm Samsung Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor.
Samsung Electronics Türkiye, bir Türk şirketi olan Picnic Hippo ile gerçekleştirdiği anlaşma kapsamında Bucketz adlı oyununu 6 ay boyunca Samsung Apps’e özel olarak 134 ülkede tüm global kullanıcılarına sunuyor. 
Samsung Electronics Türkiye Dijital Pazarlama Sorumlusu Eren Kumcuoğlu “Samsung Electronics olarak bir Türk şirketi olan Picnic Hippo ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma doğrultusunda, Bucketz oyununu dünya çapında 134 ülkede kullanıcılarımıza sunmaktan ötürü çok mutluyuz. Picnic Hippo ile yerel kapsamda başlayan görüşmelerimiz, Bucketz’ın yarattığı başarıyla birlikte global bir lansman projesine dönüştü.” şeklinde konuştu.
Picnic Hippo Genel Müdürü Dr. E. Bora Uygun ise “Bucketz’in yaratım sürecinde birbirinden bağımsız toplamda 41 kişilik bir ekip, 3 kıtada bir seneden fazla olmak üzere çalışmalarını gerçekleştirdiler. Bucketz, bir oyunun içerisine ‘sitcom’ tadında parodiler yerleştirerek eğlenceyi başka bir boyuta da taşıyabilen ilk oyun olma özelliğini taşıyor. Oyunculara seçenekli olarak sunulan parodiler, karakterler için hazırlanan binlerce kare el çizimi ile Hollywood’da profosyonel aktör ve aktrislerin sesleri ile Serdar Kalsın sayesinde buluştu. Bucketz ile ilgili tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra deneme sürümünü Haziran ayında Yeni Zelanda’da piyasaya sürdük. Bucketz’ın test sürümü sadece 2 hafta kadar kısa bir sürede en çok indirilen oyunlar sıralamasında ilk 3’teki yerini aldı.” ifadesini kullandı.
Bucketz nasıl oynanır?

Bucketz, oyuncuları, kovaların hüküm sürdüğü ve denge unsurunun ön planda olduğu gizemli bir dünyaya taşıyor. Fizik kurallarının yaşama uyarlanmış eğlenceli bir versiyonu olan oyunda, karakterleri renkleri kadar farklı 9 kovanın (bucketz) macerasına katılan oyuncular, bir yandan ekranda uçan yüzlerce nesneyi dengeli bir şekilde istiflerken diğer yandan gittikçe artan zorluklarla mücadele ediyorlar.