Skip to main content

realme’nin en iyi giriş segment telefonları C21 ve C25, güçlü pil ömrüne sahip bataryaları ve TÜV Rheinland Yüksek Güvenilirlik Sertifikası’na sahip olmalarının yanı sıra kaçırılmayacak fiyatlarıyla ön plana çıkıyorlar. Kesintisiz günlük kullanıma uygun yerli üretim telefonlar C21 ve C25, 2400 TL altında telefon arayışında olanlar için çok cazip bir konumdalar.

OPPO Türkiye tarafından desteklenen, Dünya’nın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası olan realme’nin Türkiye’de ürettiği akıllı telefon modelleri realme C21 ve realme C25, şaşırtıcı güçlü pil ömürlerinin yanı sıra, bulundukları segmentte güçlü performans ve iyi bir oyun deneyimi sunmalarıyla öne çıkıyorlar. 2400 TL’nin altında piyasaya sunulan realme C21 ve C25 telefonlar, tüketiciler için uygun fiyatlı alternatifler arasında yer alıyorlar.

Uygun fiyata güçlü performans

Tüketicilerin beklentilerini göz önünde bulunduran realme, Türkiye’de üretilen C21 ve C25 modelleri ile tüketicilere uygun fiyatlı ve güçlü performansa sahip akıllı telefon seçenekleri sunuyor.

Türkiye’ye özgü Çiğdem Siyahı ve Bodrum Mavisi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan realme C25’in güçlü pil ömrüne sahip bataryası ile 43,17 saat görüşme yapabilir veya 9,78 tur MLBB oynayabilirsiniz. Ayrıca 25 saat süreyle Youtube’de video izleyebilir veya 115 saat boyunca Spotify’de müzik dinleyebilirsiniz. Dijital yaşamınız artık sınırlı enerjiyle kısıtlanmak zorunda değil.

Yazılımın Hızlı Uygulama Durdurma özelliği, nadiren kullanılan uygulamaları otomatik olarak algılayıp durdurur ve pil ömrünü uzatmak için işlevsiz olarak arka planda tutar.

Akıllı Gece Şarj Koruyucusu özelliği ise, bataryayı uzun vadede korumak için gece şarj sırasında batarya neredeyse dolduğunda akıllı şarj özelliğini aktif hale getirerek pil ömrünü uzatır.

Türkiye’de üretilen ve realme’nin ilk yerli üretimi olması ile dikkat çeken C21, 47 günlük bir bekleme süresine sahip. Süper Güç Tasarrufu Modu sayesinde sadece %5 pil ile WhatsApp 1,41 saat, YouTube 1,36 saat veya Spotify 4,78 saate kadar kullanılabiliyor. Kaçırılmayacak fiyata sahip realme C21’in ülkemize özel ‘Dem Siyahı’ ve ‘Boğaz Mavisi’ renk seçenekleri bulunuyor.

realme C21 ve realme C25 ile mükemmel fotoğraflar çekmek mümkün

realme mükemmel ‘an’ı yakalamak için daha fazlasına cesaret eden tüketicilere realme C21 ve realme C25 akıllı telefonları ile uygun fiyatlı çözümler sunuyor. En iyi giriş segment akıllı telefonlar arasında yer alan C21 ve C25, güçlü kamerasıyla ‘an’ın güzelliğini yakalamanıza yardımcı oluyor.

C25, realme C Serisinde 48MP Üçlü Kamerası bulunan ilk telefon olma özelliğine sahip. 48MP kamera ile 6000×8000’e varan ultra yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekebileceksiniz. C25’in Süper Gece manzarası modu, gece çekimlerini parlaklık, ayrıntı ve renk bakımından daha da iyi hale getirir. C25 ayrıca makro lensi de desteklemektedir, bu lensi en küçük büyüleyici ayrıntıları yakalamak için kullanabilirsiniz. 8MP ön selfie kamerası, mükemmel selfieler çekmenizi sağlayacak AI Beauty, HDR ve Portre modlarını desteklemektedir.

realme C21’in 13 MP ana kamerası, 4 kata kadar yakınlaştırma ve PDAF otomatik odaklama desteği sunuyor. Hem gün ışığında hem de düşük ışıklı ve karanlık ortamlarda net ve daha canlı sonuçlar veren fotoğraflar çekilebilmesini sağlayan C21, ayrıntı ve renk bakımından da rakiplerini geride bırakıyor. Piksel düzeyinde eşleme algoritması aracılığıyla Chroma Boost özelliğine sahip olan cihaz, renkler ve parlaklıkta düzeltmeler yaparak daha iyi bir dinamik aralık, ekran kontrastı ve canlı renkler sunuyor. Mükemmel fotoğraflar için trend belirleyici özelliklerle tasarlanan selfie kamerası, yapay zekâ destekli güzellik, HDR modu, portre modu ve filtre desteğiyle birlikte geliyor.

Fiyattan ve kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi

TÜV Rheinland Akıllı Telefon Yüksek Güvenilirlik Sertifikası, elektronik cihazlar için yüksek bir kalite standardının yanı sıra dünya çapındaki büyük pazarlar için sektör standartları belirlemektedir. Her realme cep telefonu, en iyi deneyimi sunmak için zorlu kalite testlerinden geçer. Yerli üretim ürünlerini daha uygun fiyata sunan realme, sektörün ilk TÜV Rheinland Yüksek Güvenilirlik Sertifikası’na sahip akıllı telefonları realme C21 ve realme C25 ile en iyi giriş segment telefon taahhütünü yerine getiriyor.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra, realme C25’in MediaTek Helio G70, realme C21’in ise MediaTek Helio G35 Gaming işlemcileri, kullanıcılara oyun oynarken daha iyi ve daha hızlı bir deneyim sunuyor.

realme C25 ve realme C21’I satın almak ve daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilir ve realme mağazasını inceleyebilirsiniz.

realme hakkında

Mayıs 2018’de Sky Li ve Madhav Sheth tarafından akıllı telefon sektöründe zengin deneyime sahip genç bir ekiple kurulan realme, en iyi tasarım ve performansa sahip yüksek kaliteli akıllı telefonlar sağlamada uzmanlaşmış bir teknoloji markasıdır. realme, “Cesaret Et” deneyimi ile kendini güçlü performans, şık tasarım, endüstri lideri nitelikler sunmaya ve teknoloji ürünlerinin tüm olanaklarını keşfetmeye adamıştır. Counterpoint’e göre, realme 2020’nin üçüncü çeyreğinde küresel pazarda en iyi 7. akıllı telefon markası olarak yerini koruyor. Dünya genelinde Çin, Güneydoğu Asya, Güney Asya, Avrupa, Rusya, Avustralya, Ortadoğu ve Afrika dahil olmak üzere 61 pazarda faaliyet gösteren şirketin 50 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor. Daha fazla bilgi için https://www.realme.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.