Uncategorized

DigitalAge | 31.10.2012 - 12:14

Yeni nesil tatil platformu: hemenkirali?k.com

Türkiye’de 4 milyonun üzerinde ikincil evi önce turizm ardından ekonomiye kazandırmayı hedefleyen hemenkiralik.com, ev konforunda uygun fiyatlı konaklama ile yeni nesil seyahati başlatırken ev sahiplerine de yeni bir gelir kaynağı yaratıyor. Tıpkı bir otel mantığıyla işleyen hemenkiralik.com’a girip, yalıdan köşke, apartman dairesinden rezidansa istenilen konut tipinde aramalar yapılabiliyor. Boş duran evlerini değerlendirerek yeni bir kazanç elde etmek […]

Türkiye’de 4 milyonun üzerinde ikincil evi önce turizm ardından ekonomiye kazandırmayı hedefleyen hemenkiralik.com, ev konforunda uygun fiyatlı konaklama ile yeni nesil seyahati başlatırken ev sahiplerine de yeni bir gelir kaynağı yaratıyor.
Tıpkı bir otel mantığıyla işleyen hemenkiralik.com’a girip, yalıdan köşke, apartman dairesinden rezidansa istenilen konut tipinde aramalar yapılabiliyor.
Boş duran evlerini değerlendirerek yeni bir kazanç elde etmek isteyen ev sahipleri ise hiçbir ücret ödemeden hemenkiralık.com’a ilan verebiliyorlar.