Skip to main content

Bilim adamı ve Girişimci Veysel Berk tarafından yeni nesil satış ve ödeme sistemi olarak geliştirilen PayPad, işletmelerin kazancını artırmayı hedefliyor

Bulut tabanlı, iPad üzerinden çalışan, anlık olarak satışları, işletmenin cirosunu görmeyi ve akıllı satış yapma imkanı sağlayan PayPad, ilk mali onaylı bulut tabanlı mobil akıllı ödeme sistemi olma özelliğini taşıyor.  Veysel Berk’in kurucusu olduğu PayPad’in yatırımcıları arasında M. Serdar Kuzuloğlu, Melih Ödemiş, Tahsin Öztiryaki, Vedat Sadioğlu, Aydın Yurdum gibi teknoloji, sanayi ve gayrimenkul dünyasının dev isimleri yer alıyor.

paypad

PayPad, akıllı algoritması sayesinde işletmelerin kârlılığını arttırıyor

Dünyada ilk kez perakende satış ve ödeme sistemi üzerinde önerili satış (up-sell) ve çapraz satış (cross-sell) modeli olarak geliştirilen ve müşterilerin hem memnuniyetini hem de sipariş sepet ortalamasını artıracak bir sistem olan PayPad, gelecek dönemlerde işletmeler için başarılı satış çözümleri de sunuyor. iPad ile senkronize olarak çalışan ve her seviyedeki kullanıcının kolaylıkla öğrenebileceği bir sisteme sahip olan PayPad’in kurulum süresi 30 dakika, maliyeti ise aylık 99 TL.

PayPad, akıllı algoritması ve arka planda çalışan yapay zekası sayesinde, tüm işletme sahiplerine otomatik kampanya modülünü de sunuyor. Bu doğrultuda sistem, kullanıcıya satışın önemli olduğu ürünler konusunda bilgi verirken, kampanya yapılması gereken ürünler konusunda da işletmecileri yönlendiriyor.

PayPad’in İngilizce ve Almanca versiyonları Berlin, Londra ve San Francisco Silikon Vadisi’nde satış ofisleri kurularak kullanıma sunulacak. Bu bölgedeki operasyonları PayPad’in yatırımcıları arasında yer alan M. Serdar Kuzuloğlu yönetecek.