Skip to main content

Jetgenç, gençleri desteklemek, onlara özel uçuş fiyatları sunarak farklı deneyimler elde etmelerine yardımcı olmak için yola çıktı

Dekatlon Buzz tarafından gerçekleştirilen, “Sen Yaparsın/Bir Yola Çıkış Hikayesi” projesi, başarıya giden yolda ilk adımlarını atmak isteyen gençlere destek vermek için 19 Mayıs’ta hayata geçirilmiştir.dımlarını atmak isteyen gençlere destek vermek için 19 Mayıs’ta hayata geçirildi.

Jetgenç, bu projeyle Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşayan, yetenekleri, çalışkanlıkları ve cesaretleriyle fark yaratacak adımlar atmak isteyen gençlerin hikayelerini dinliyor. Sonrasında gelen hikayelerden bazılarının sahiplerini bulup birlikte bu hikayeleri filmleştiriyor.

İzleyenlerin ilham alması, hayal ettiklerini gerçekleştirmek için cesaretlenmesi amaç edinilen bu sorumluluk projesinde, izleyenler hem ilk adımını atan gençleri; hem de bu gençlerin yaşadığı diyarları izleme imkanı buluyor.
Destek bekleyen gençler de hikayelerini www.biryolacikishikayesi.com isimli siteye yükleyerek; kendi hikayelerini Jetgenç’e ulaştırabiliyor.

Dijitalde yürütülen bu projenin destek verdiği ilk genç olan, Urfa’da eğitim gören Güler Yıldırım’ın videosu ilk bir haftada 650000’den fazla kez izlendi; 1000’den fazla paylaşıldı.