Skip to main content

Yemeksepeti’nin yeni girişimi online market ürünleri siparişi hizmeti Banabi, Antalya’da hizmet vermeye başladı.

Yemeksepeti’nin ilk olarak geçtiğimiz Nisan ayında İstanbul’da sunduğu yeni girişimi Banabi hizmet ağını yaygınlaştırmaya Antalya ile devam ediyor. Markanın ilk olarak Nisan 2019’da İstanbulluların hizmetine sunduğu yeni girişimi Banabi, Mayıs ayında İzmir’le ve geçtiğimiz günlerde Ankara ile hizmet ağını yaygınlaştırmaya devam etmişti. Banabi’nin Ankara’dan sonraki durağı ise Antalya oldu.

Üçüncü ayında üç ilde faaliyete giren Yemeksepeti Banabi hız kesmeden yıl sonuna kadar toplamda 10 ilde hizmet vermeyi hedefliyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’dan sonra Banabi’nin hizmette olacağı iller ise; Bursa, Eskişehir, Trabzon, Konya, Denizli, Kocaeli.

Market ürünlerini yaklaşık 10 dk. içerisinde İzmir’deki kullanıcılarına ulaştırma iddiasını taşıyan Banabi; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’e yakın market ürününü online sipariş etme fırsatı sunuyor.

İstanbul ve İzmir’den sonra Ankara’da da uygun fiyat avantajı ile alışveriş yapma fırsatı sunan Banabi’de kullanıcılar, gerçekleştirecek birçok kampanya ile de hesaplı alışveriş imkânından yararlanabilecekler. Ayrıca kullanıcılar sadece alışveriş öncesinde değil aynı zamanda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanına da sahip olacak.