Skip to main content

Yemeksepeti, kullanıcılarının sipariş hikâyelerini hazırlanan “Fakat İyi Yedik” mikrositesiyle buluşturuyor

Yemeksepeti, kullanıcılarının bugüne kadar yemek siparişi hikâyelerini anlatan “Fakat İyi Yedik” projesiyle karşımıza çıkıyor.

Yemeksepeti kullanıcıysanız, eğlenceli projeye erişmek için öncelikle mikrositeye Yemeksepeti hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. Üyeliğiniz süresince verdiğiniz siparişlerin istatistiklerini infografik ya da video infografik ile görüntüleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Fakat İyi Yedik” mikrositesi; Yemek Hikâyen, Yemek Kimliğin, Bunları Biliyor muydun? ve Günün Testi bölümleri olmak üzere dört bölümden oluşuyor. Bugüne kadar sipariş hikâyenizi video infografik halinde izleyebileceğiniz “Yemek Hikâyen” bölümünün yanında “Yemek Kimliğin”de sipariş hikâyeniz bir infografik halinde sunuluyor.

“Bunları biliyor muydun?” bölümünde bugüne kadar kaç kullanıcının doğum gününü kutladığı, kaç kişinin mobil uygulamalardan sipariş verdiği gibi bilgileri edinebilirsiniz. “Günün Testi” bölümünde ise Türkiye’nin hangi bölgelerinde en çok hangi yemeklerin tüketildiği gibi ilginç bilgileri keşfedebilirsiniz.

C-Section reklam ajansının imzasını taşıyan çalışmaya şuradan ulaşabilirsiniz.