Skip to main content

MasterCard Mobil Alışveriş Uygulaması Ödülleri’nin kazananı Yemeksepeti oldu Yemeksepeti, MasterCard Mobil Alışveriş Uygulaması Ödülleri’ne katılan dokuz ülkenin mobil uygulamaları arasında ‘en iyi uygulama’ seçildi. Türkiye’nin yanı sıra, Orta ve Doğu…

MasterCard Mobil Alışveriş Uygulaması Ödülleri’nin kazananı Yemeksepeti oldu
Yemeksepeti, MasterCard Mobil Alışveriş Uygulaması Ödülleri’ne katılan dokuz ülkenin mobil uygulamaları arasında ‘en iyi uygulama’ seçildi. Türkiye’nin yanı sıra, Orta ve Doğu Avrupa ile Rusya’dan mobil uygulamaların katıldığı yarışmada Yemeksepeti, tasarımı, fonksiyonelliği ve kullanıcılara yaşattığı deneyim ile birincilik ödülüne sahip oldu. 
Yarışmada ikinciliği, Polonya’dan kullanıcıların sanal kitap raflarında dolaşmasına imkan veren ekitap, sesli kitap ve egazete okuma uygulaması Nexto Reader alırken, üçüncü ise, Çek Cumhuriyeti’nin en büyük özel fiyat ve grup satın alma hizmeti Slevomat oldu.
Aerobilet ve Morhipo, Türkiye’de dereceye girdi

MasterCard Mobil Alışveriş Uygulaması Ödülleri’ne Türkiye’den katılan mobil uygulamalar arasından, yarışma birincisi olan Yemeksepeti’nin yanı sıra, Aerobilet Türkiye ikincisi, Morhipo ise Türkiye üçüncüsü oldu.