İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 02.06.2017 - 09:25

Yapay zeka destekli e-posta pazarlama şirketi SendPulse Türkiye’de

Merkezi New York'ta bulunan ve ABD, Rusya, Ukrayna, ve Brezilya'da ofisleri olan yapay zeka destekli e-posta pazarlama servis sağlayıcısı olan SendPulse, Türkiye'de faaliyete geçti.

SendPulse patentli yapay zeka teknolojisi ile firmaların otomatik olarak e-posta açılma oranlarını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı oluyor.

SendPulse CEO’su Constantine Rozenshtraus, “Türkiye, SendPulse için kilit pazar. Rusya, Brezilya ve Türkiye gibi hızla büyüyen piyasalar üzerinde yoğunlaşıyoruz ve yakında Meksika ve Çin’e girmeyi planlıyoruz. Bu tür pazarlar üzerinde çalışmak konusunda derin bir bilgiye sahibiz ve Türkiye’de de diğer ülkelerde olduğu gibi hızlı bir şekilde bilinen bir firma olacağımız inancına sahibiz. Bugün İstanbul’da bir ofisimizin olmasından ve yerel müşterilerin e-posta pazarlama kampanyaları için hizmet vereceğimizden dolayı çok mutluyum” dedi.

SendPulse Türkiye şu anda İstanbul’da, telefonla, canlı sohbet ve e-posta da dahil olmak üzere Türkçe dilinde yerel destek verirken, tüm yerel ödeme türlerini de kabul ediyor.