Skip to main content

Turkcell, Sony’nin su ve toz gibi dış etkilere dayanıklılık gösteren donanımlı telefonu Xperia Z’yi müşterileriyle buluşturdu.  Turkcell İletişim Merkezleri (TİM), turkcellmagaza.com ve anlaşmalı zincir mağazalarda satışa sunulan Xperia Z, Sony’nin…

Turkcell, Sony’nin su ve toz gibi dış etkilere dayanıklılık gösteren donanımlı telefonu Xperia Z’yi müşterileriyle buluşturdu. 
Turkcell İletişim Merkezleri (TİM), turkcellmagaza.com ve anlaşmalı zincir mağazalarda satışa sunulan Xperia Z, Sony’nin Sony’nin ekran, müzik, çekim ve oyun konusundaki uzmanlığını bir araya getiriyor. 
Xperia Z, Qualcomm’un 1,5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemcisi, 13 megapiksel yeni nesil kamerası ve 4G LTE özellikleri ile dikkati çekiyor.
Sony Xperia Z, 7,9 mm’lik ince gövdesine ek olarak toza ve suya dayanıklı gövdesi ile de fark yaratıyor. 
Fiyatlandırma 
24 ay kontratlı, ayda 67 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan cihaz ilk üç ay Turkcell TV Sinema ve Turkcell Süper Müzik paketleriyle birlikte geliyor. Çift Taşıyıcı desteğiyle iki kat hızlı Sony Xperia Z’nin beyaz renk seçeneği de ilk kez Turkcell’lilere sunuluyor
Bireysel müşteriler Sony Xperia Z’ye, 24 ay boyunca Platinum ve Gold Plus tarifelerine ek ayda 67 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor. Üstelik Sony Xperia Z 3 ay boyunca Turkcell TV Sinema ve Turkcell Süper Müzik paketleri ile birlikte sunuluyor.