Skip to main content

Elon Musk, X’e iki yeni Premium abonelik seçeneği geleceğini duyurdu.

Bu ayın başlarında @aaronp613 adlı kullanıcı; Premium Basic, Premium Standard ve Premium Plus olmak üzere üç yeni X Premium abonelik seçeneğinin varlığını ortaya koyan kodları paylaşmıştı.

Premium Basic kullanıcıları düzenli olarak reklam görmeye devam edecek, Premium Standard kullanıcıları daha az reklam görecek, Premium Plus kullanıcıları ise hiç reklam görmeyecekti.

Ancak görünen o ki X, iki yeni Premium abonelik seçeneği sunacak. Elon Musk, bugün X hesabından paylaştığı gönderide, yakında platforma iki yeni abonelik seçeneğinin geleceğini açıkladı.

Musk paylaşımında yakında gelecek olan abonelik seçeneklerinden birinin aylık 8 dolar tutarındaki X Premium’dan daha düşük maliyetli olacağını ancak reklam gösteriminde azaltmaya gitmeyeceğini belirtti. Diğer abonelik seçeneğinin ise daha yüksek ücretli olacağını ve hiç reklam içermeyeceğini ifade etti. Buna göre, daha ucuz olan Premium aboneliğine sahip olan kullanıcılar, platformda reklam görmeye devam ederken Premium’un sunduğu birçok avantajdan faydalanabilecek.

Mevcut Premium abonelik planı, abonelere yarı yarıya azaltılmış reklam görmeyi vadediyor. Musk, bu yeni Premium abonelik seçeneklerinin fiyatlarından bahsetmedi.

Kaynak: Elon Musk confirms X is soon launching two new premium tiers – TechCrunch