Skip to main content

Standart sürüme göre gelişmiş ek özelliklere sahip olan Xbox One Elite konsol paketi Türkiye’de satışa çıktı

Türkiye’deki oyunseverler, Xbox One’ın bu özel paketine Zorlu Center Beymen mağazasından ve beymen.com internet sitesi üzerinden ulaşabilecek. Kişiselleştirilebilirlik ve dayanıklılık talep eden oyunseverler için tasarlanan Elite kumanda, kablosuz özelliğiyle FPS, yarış, dövüş ya da diğer oyun türlerinde çok daha iyi bir kontrol deneyimi sunuyor.

Xbox Elite oyun kumandası, metal kontrol çubukları, değiştirilebilir denetim düğmeleri ve diğer özellikleriyle oyunlarda üst düzey performans göstermek isteyen oyun fanatiklerine hitap ediyor.

Oyun kumandasındaki tuşların hassasiyeti, tetiğin minimum/maksimum değerleri ve benzeri fonksiyonları özelleştirilebiliyor. Bu sayede her oyuncu kendi kişisel beklenti ve ihtiyaçlarına göre Xbox Elite kumandanın özelliklerini değiştirebiliyor.

Xbox Elite oyun kumandası ile beraber verilen, farklı uzunluklara sahip 6 adet kontrol çubuğu setinden istenen çiftler, oyuncunun ihtiyaçlarına göre tercih edilebiliyor. Yine kutudan çıkan 4 adet denetim düğmesi seti kumandanın arka yüzüne kolayca takılabiliyor. Oyunseverler bu denetim düğmelerinden hepsini ya da istediklerini kullanabiliyorlar.