Skip to main content

Ryan Reynolds, Hugh Jackman’ın Deadpool 3 için Wolverine karakterine yeniden hayat vereceğini açıkladı.

Üçüncü filmiyle Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olacağı bilinen Deadpool hakkında bir açıklama yapan Ryan Reynolds, fanları bir hayli heyecanlandırdı. Ne Deadpool 3’ün konusu ne de Marvel Sinematik Evreni hakkında olan bu açıklamanın bu kadar heyecan yaratmasının sebebi ise fanlar tarafından sevilen ve Hugh Jackman’ın performansları ile özdeşleşen bir karakterin Deadpool 3 ile sinemaya dönecek olması.

Reynolds’ın açıklamasına göre, uzun yıllardır X-Men’in sevilen karakterlerinden Wolverine’i canlandıran ve 2017 yılında vizyona giren Logan adlı film ile karaktere veda eden Hugh Jackman, Deadpool 3’te Wolverine’i tekrar canlandıracak.

Reynolds açıklamasını, tüm paylaşımlarında olduğu gibi muzip mizacını koruyarak sosyal medya üzerinden gerçekleştirdi. Instagram, YouTube ve Twitter’da paylaştığı videoda çok çalışmasına ve hatta ruhunun derinliklerine yolculuk etmesine rağmen elinde hiçbir şey olmadığını açıklayan Reynolds, akıllarına tek bir fikrin geldiğini söylüyor. O sırada arkasından geçmekte olan Jackman’a seslenen Reynolds, ona, Wolverine’i tekrar canlandırmak isteyip istemeyeceğini soruyor, Jackman ise Reynolds’ın bu sorusunu “Tabii, olur Ryan” şeklinde yanıtlıyor.

Jackman’ın 17 yılın ardından 2017 yılında Wolverine karakterine vedası fanları bir hayli üzmüştü. Dostluklarını zaman zaman sosyal medyada paylaştıkları eğlenceli videolarla taçlandıran Reynolds ve Jackman’ın Deadpool ve Wolverine gibi iki sevilen karakteri bir araya getirecek olmaları fanları bir hayli sevindirdi.

Reynolds, 2009 yılında X-Men Origins: Wolverine adlı filmde Deadpool’u canlandırmıştı. Fakat o Deadpool, daha sonra Reynolds önderliğinde kendi film serisine kavuşan Deadpool’dan bir hayli farklı. Reynolds, Twitter paylaşımında kendisinin ve Jackman’ın zaman zaman dalga geçtikleri o karaktere atıfta bulunarak, bugün yaptığı açıklama için ağzını dikilmiş bir şekilde kapalı tutmanın zor olduğunu belirtti. 2009 yapımı filmde Reynolds’ın hayat verdiği Deadpool, filmde ağzı dikili bir şekilde görülüyor.