Skip to main content

WhatsApp, web sürümü için favori kişiler filtresi özelliği üzerinde çalışıyor.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıların konuşmalarına öncelik vermelerine olanak tanıyan ve mesajlaşma deneyimlerinde daha fazla kontrol ve verimlilik sunan yeni çözümler sunmaya çalışıyor. WaBetaInfo’nun haberine göre, WhatsApp’a “favori kişiler” adlı filtreleme özelliği geliyor.

WhatsApp’ın son beta iOS sürümü 24.3.10.70 güncellemesi ile gelen özellik sayesinde, kullanıcıların favori kişilerini belirleyip onlara atanan yerden kolayca erişebilmeleri mümkün hale geliyor.

WaBetaInfo’ya göre bu özellik iOS uygulamasında hâlâ geliştirilme aşamasında ve WhatsApp da web sürümü için kullanıcılara favori kişileri için özel bir filtre sağlayacak benzer bir özellik üzerinde çalışıyor.

Paylaşılan ekran görüntüsüne göre, kullanıcılar, favori kişilerini kendileri belirleyip manüel olarak ekleyebilecek ve onlara bu sekme üzerinden kolayca ulaşabilecek. WaBetaInfo, aynı anda çok fazla görüşme yapan kullanıcılar için bu özelliğin işe yaracağını düşünüyor.

whatsapp favori kişilerKaynak: WhatsApp is working on a favorite contacts filter feature for the web client – WaBetaInfo