Skip to main content

Vodafone, şimdiye kadarki en üstün özellikli akıllı cihazlarından oluşan Vodafone Smart 7 serisini tanıttı

Vodafone Smart 7 serisinin amiral ürünü olan Vodafone Smart pro 7, ultra hızlı ve kaliteli çekim yapan 16 MP arka, 8 MP ön kamerası, AMOLED teknolojisine sahip 5.5 inç WQHD ekranı, Gorilla Glass 3 teknolojisi sayesinde çizilme ve darbelere dayanıklı kasası ve 1.8 GHz 8 çekirdekli işlemcisi ile dikkat çekiyor. Serinin giriş seviyesi ürünü olan Vodafone Smart style 7 ise 5 inçlik HD IPS ekran, 8 MP arka ve 5 MP ön kamera, 2540 mAH kapasiteli pil ve hızlı şarj teknolojisi içeriyor. Vodafone Smart style 7’nin ön satışa özel satış fiyatı ise 599 TL.

Vodafone Smart 7 ailesinin orta seviye akıllı telefonu Vodafone Smart ultra 7 ise 5,5 inç full HD ekran, 2.960 mAH pil, 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ve 8 çekirdek işlemci gibi özellikleri kullanıcılara sunuyor. 13 MP ön ve 5 MP arka kamera ise telefonun diğer özellikleri arasında. Vodafone Smart ultra 7 ön satışa özel 899 TL’den satışa sunulacak.

Vodafone'dan yeni akıllı telefon ve tablet serisi

Android Marshmallow 6.0’lı Vodafone Smart tab 7 tablet ise Vodafone 4.5G uyumluluğu ve yüksek çözünürlüklü 10.1 inç WUXGA ekranı bünyesinde barındırıyor. Vodafone’un operatör markalı yeni tableti, temmuz ayında vodafone.com.tr üzerinden ön satışa özel 699 TL’den piyasaya sunulacak.

Vodafone Smart style 7 akıllı telefon 1 Haziran, Vodafone Smart ultra 7 ve Vodafone Smart pro 7 akıllı telefonlar 1 Temmuz, Vodafone Smart tab 7 tablet ise 1 Ağustos itibariyle tüm Vodafone Cep Merkezleri’nden ve vodafone.com.tr adresinden resmi satışa sunulacak. Vodafone Smart style 7’ye ayrıca, 25 Mayıs itibariyle vodafone.com.tr üzerinden ön satış kapsamında da sahip olunabilecek.

Vodafone Smart 7 serisindeki telefonlara, 300 TL değerinde hediye içerikler ile ayda ek 9,9 TL’ye Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi veya Digiturk Play Sinema Paketi gibi premium içerikler ve 24 ay boyunca aylık 1 GB’lık internet paketinin eşlik edeceğini belirtelim. Vodafone Smart 7 serisi, eski telefonunu getirenlere yüzde 70’e varan indirimlerle ve ayda 10 TL’den başlayan ek ödeme imkanlarıyla sunulacak.

Vodafone Smart 7 serisindeki telefonlara, 300 TL değerinde hediye içerikler ile ayda ek 9,9 TL’ye Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi veya Digiturk Play Sinema Paketi gibi premium içerikler ve 24 ay boyunca aylık 1 GB’lık internet paketi de eşlik ediyor. Vodafone Smart 7 serisi, eski telefonunu getirenlere %70’e varan indirimlerle ve ayda 10 TL’den başlayan ek ödeme imkânlarıyla sunulacak.

Satışı 1 Haziran’da başlayacak Vodafone Smart style 7’ye herkesten önce sahip olmak isteyenlerse 25 Mayıs-1 Haziran arasında Getir’den sipariş vererek, cihaza 10 dakika içinde sahip olabilecekler.