Skip to main content

Vodafone, telekomünikasyon sektöründe İstanbulkart ile ilk harcama entegrasyonunu hayata geçirdiğini duyurdu.

Müşterilerine inovatif ödeme çözümleri sunmaya devam eden Vodafone, “Şehir Yaşam Kartı” İstanbulkart ile ödeme entegrasyonunu hayata geçirdiğini açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre, şirket faturasız müşterilerine Vodafone Yanımda’dan yapacakları Kolay Paket işlemlerinde ödeme seçeneği olarak dolaşımdaki aktif 23 milyon İstanbulkart’ı da ekledi.

Vodafone yaptığı açıklamada İstanbulkart ile Vodafone Kolay Paket satın alabilmek için cihazların NFC özelliğine sahip olması gerektiğini belirtti. Vodafone ayrıca yakın zamanda İstanbulkart ile Kolay Paket satın almanın yanı sıra faturasız hatlara TL yükleme de yapılabileceğini de duyurdu.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, telekomünikasyon ve fintek sektörlerinin güçlü yanlarını bir potada eriterek müşterilerine değer kattıklarını belirtti. Şahin, “Vodafone’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olma hedefi doğrultusunda çalışmalarımızı ivmelendirdik. Bu çerçevede, sektörümüzde İstanbulkart ile ilk harcama entegrasyonunu hayata geçirdik. Vodafone olarak, mobil finansal hizmetler alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan dijital iş ortağı olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.