CİHAZLAR

DigitalAge | 18.06.2015 - 13:44

Vodafone, ‘Vodafone Smart 6’ ailesini tanıttı

Vodafone Türkiye, akıllı cihazlarından oluşan Vodafone Smart 6 ailesini tanıtıyor

Vodafone Smart 6 ailesi; Vodafone Smart 6 akıllı telefonunun yanı sıra operatör markalı ilk 4G tablet Vodafone Smart Tab 6 ve Vodafone’un ilk giyilebilir teknoloji ürünü akıllı saat Vodafone Smart Watch 6’dan oluşuyor.

Vodafone Smart 6

Mobil iletişimin gelecek teknolojilerini herkes için erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, yeni nesil akıllı telefonu “Vodafone Smart 6”yı 699 TL’lik özel fiyatıyla aboneleriyle buluşturuyor.

5,5 inçlik Full HD ekranlı, 4G uyumlu akıllı telefon Vodafone Smart 6, 3000mAH batarya ömrüyle kullanım süresini uzatırken, cihazları yüzde 40’a kadar daha hızlı şarj edebilme özelliği olan Qualcomm Quick Charge teknolojisiyle daha hızlı şarj oluyor.

Vodafone Smart 6, sekiz çekirdekli 1,5 GHz işlemcisi, 16 GB dahili SD kart ile 128 GB’a kadar artırılabilen hafızası, 13 MP’lik arka ve 5 MP’lik ön kamerasına sahip.

Vodafone uygulamalarına ek olarak başta 1 yıllık Digiturk Play Süper Lig paketi ve Spotify olmak üzere birçok popüler içerik de Vodafone Smart 6’ya yüklü olarak geliyor.

Vodafone Smart Tab 6

Operatör markalı 4G tablet olan ve 150 Mbps’e kadar bağlantı hızlarını destekleyen Vodafone Smart Tab 6 ise yalnızca 406 gr ağırlığında ve 7,99 mm inceliğinde kusursuz bir tasarıma sahip. Vodafone Smart Tab 6’nın peşin satış fiyatı ise 699 TL olacak.

Vodafone Smart Watch 6

Vodafone markalı ilk giyilebilir teknoloji ürünü olan Vodafone Smart Watch 6 akıllı saati ise Android 4.3 ve iOS 7 üzerindeki tüm cihazları destekliyor. Günlük rutinin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan Vodafone Smart Watch 6, Bluetooth kulaklık olarak kullanılabilen kadranıyla da öne çıkıyor.

Vodafone Smart 6 ve Vodafone Smart Tab 6, 1 Temmuz itibariyle bin 200 Vodafone Cep Merkezi’nde satışa sunulacak. Vodafone Smart Watch 6 ise yakın zamanda satışa sunulacak.