İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 31.01.2017 - 14:08

Vodafone ve A101'den kadınlara özel tarifeler

Vodafone, ev kadınlarına yönelik özel teklif ve avantajlarla zenginleştirdiği “Vodafone Altın Kulüp” programını tanıttı.

Vodafone, yaklaşık 15 milyon ev kadını için dijital dünyanın kapılarını aralamayı amaçlıyor. A101 ile ortak olarak hazırlanan yeni Vodafone Altın Kulüp programı ve yeni tarifelerin detayları açıklandı.

Vodafone, yaklaşık 15 milyon ev kadınına uygun fiyatlı tarife seçenekleri sunuyor. Vodafone, özel teklif ve avantajlarla zenginleştirdiği, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan yeni “Vodafone Altın Kulüp” programıyla ev kadınlarının hayatını mobil iletişim teknolojilerinin gücüyle kolaylaştıracak. A101 ile işbirliği yapan Vodafone’nun özel avantajlara sahip Altın Tarifeler paketlerine A101 mağazalarından ulaşılabilecek.

Vodafone, yaklaşık 15 milyon ev kadınına “dijital dünya”nın kapılarını aralayacak. Vodafone, özel teklif ve avantajlarla zenginleştirdiği, iletişim ve iletişim dışı faydalardan oluşan yeni “Vodafone Altın Kulüp” programıyla ev kadınlarının hayatını mobil iletişim teknolojilerinin gücüyle kolaylaştıracak.

Faturasız abonelere yönelik olarak tasarlanan ve sunulan bu tarifeler, her yöne dakika ve SMS’in yanı sıra avantajlı mobil internet seçenekleri içeriyor. Altın Tarifeler ev hanımlarına gün içinde saat 12:00-16:00 arası Vodafone’lu sevdikleriyle ücretsiz konuşma imkanı da sağlarken, sosyal medya kullanımı için ücretsiz mobil internet hizmeti de veriliyor.

Üstelik Vodafone Altın Kulüp üyesi kadınlara, hem kendileri hem de ailelerinin tercih ettiği marka ve mağazalarda yıl bOyunca özel indirim ve avantajlar sunulurken, kadın ve çocuk sağlığı gibi bilgi servislerinden faydalanma imkanı sağlanıyor.