Skip to main content

Vodafone’un TV servisi Vodafone TV, 3 yeni içerikle geliyor.

Başarılı sosyal medya hesaplarından “People Are Awesome”, “The Pet Collective” ve “Fail Army”, lineer yayınlarıyla Vodafone TV’de ekrana gelecek.  Vodafone TV Full Paket kullanıcıları, bu üç kanalı internetlerini harcamadan seyredebilecek.

“People Are Awesome”, sıradışı işler yapan sıradan insanların şaşırtıcı hikâyelerinin anlatıldığı orijinal videolardan ve derlemelerden oluşuyor. Kanalda, yarasa adam atlayışından kano sporuna, basketbol smaçlarından frizbiye, macera ve aksiyon sporlarının hemen her dalına yer veriliyor.

 “The Pet Collective”, online dünyadaki en popüler kliplere, en eğlenceli ve esprili videolara ve en komik hayvan videolarına evsahipliği yapıyor.

 “Fail Army” ise “her başarının ardında bir başarısızlık vardır” ilkesinden yola çıkarak başarmak için ellerinden geleni yapan, başarısız olduklarında dahi gülümseyebilen ve kendileriyle dalga geçebilen insanların hikâyesini anlatıyor.

Google Play ve App Store online mağazalarından ücretsiz erişilebilen Vodafone TV uygulaması, bugüne kadar 1 milyondan fazla kez indirildi.