Skip to main content

DJI Osmo Pocket, ağırlıklı olarak vlogger ve YouTuber’lara hitap ediyor. İşte parmak boyutundaki DJI Osmo Pocket ve tüm özellikleri…

Hedef kitlesi ağırlıklı olarak vlogger ve YouTuber’lar olarak belirlenen DJI Osmo Pocket, 116 gram ağırlığıyla dikkat çekiyor. İlk bakışta gözümüze çarpan DJI Osmo Pocket, özellikleri arasında 1/2.3 inç‘lik sensöre sahip olması geliyor. Kamerayla 60 FPS‘de 4K video ve 12 MP çözünürlükte fotoğraf çekilebildiğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte, modelin konu ve kullanıcı yüzünü takip özelliği de mevcut. Ayrıca DJI Osmo Pocket’ın 875 mAh LiPo bataryası var ve bu batarya 140 dakika Full HD video kayıt yeteneğine sahip.

Piyasadaki en küçük el kamerası
Aksesuarlara baktığımızda ise Android ve iOS akıllı telefonlara bağlamak için dönüştürücü, haricî mikrofon bağlantısı, su geçirmez kılıf, uzatma çubuğu ve taşıma kutusunun cihazla birlikte geldiğini görüyoruz.

Son olarak, 3 eksenli gimbala sahip bulunan DJI Osmo Pocket’ın piyasada en küçük el kamerası olarak göz doldurduğunu not edebiliriz. Cihazın küçük olması, kolayca taşınabilmesi ve hızlı kullanılması beğendiğimiz özelliklerinden oldu.

İşte DJI Osmo Pocket ve tüm özellikleri 


Video: Rahan Öztürk