Skip to main content

Vestel, Ramazan Ayı’na özel, iftar ve imsak vakitlerini haber veren, sağlıklı beslenme önerileri sunan ‘Mobil İmsakiye’ uygulamasını geliştirdi

Vestel, Ramazan Ayı’na özel ‘Mobil İmsakiye’ uygulaması geliştirdi. Uygulama, iftar ve imsak vakitlerini haber vermesinin yanı sıra sesli maniler, iftar sofraları için birbirinden farklı menüler ve Ramazan’da sağlıklı beslenmeye ilişkin bilgilerin yer aldığı bir içerik de sunuyor. Tüm bu özelliklerin dışında, “Nerede o eski Ramazanlar?” özlemini dindirecek, Ramazan’ın olmazsa olmazı Ramazan davulu uygulaması da neşeli bir alternatif getiriyor.

Vestel’den Ramazan ayına özel uygulama Mobil İmsakiye

‘Mobil İmsakiye’ uygulamasıyla, şehirlere göre namaz saatlerini görüp, İftar ve İmsak vakitlerine ne kadar zaman kaldığını öğrenip, alarm özelliği ile iftar ve imsak vaktinden 2 saat öncesine kadar istenilen zamana hatırlatma kurulabiliyor. Ayrıca bu yıl gerçekleştirilen eklentiyle uygulama içinden Yandex Haritaları’na yönlendirilerek; en güncel yol durumu ve ihtiyaç duyulan tüm mekanların konumlarına ulaşılabiliyor. Uygulama, iOS ve Android platformlarında indirilebilir durumda.