Skip to main content

Biletlerin hızla tükendiği bayram tatili sürecinde BlaBlaCar, yolculuk masraflarını azaltmaya imkan sağlıyor, Peki BlaBlaCar ücretleri ne kadar?

BlaBlaCar, bütçeleri zorlamadan, yolculuğu paylaşarak seyahat fırsatı sunuyor. Biletlerin tükendiği bayram tatili öncesi BlaBlaCar’da son dakika bile yolculuk ilanı bulmak mümkün.

Sosyal medya ile bağlantılı çalışan ve doğrulanmış üye profillerinden oluşan platformuyla güvenilir bir yolculuk paylaşım topluluğu sunan BlaBlaCar ile yolculuk yapmanın maliyetleri ise yaklaşık olarak şöyle:

İstanbul- Ankara 32 TL, İstanbul- İzmir 34 TL, İstanbul – Antalya 51 TL, İstanbul – Marmaris 52 TL, İstanbul – Bodrum 49 TL, İstanbul – Çeşme 40 TL, Ankara- Antalya 34 TL, Ankara- Konya 18 TL, İzmir- Ankara 41 TL, İstanbul- Ayvalık 31 TL, İzmir- Antalya 32 TL, İzmir-Çeşme 6 TL, İzmir- Bodrum 16 TL, Adana- Gaziantep 18 TL.

Yolcu ya da sürücü olmak isteyenler, BlaBlaCar’ın ücretsiz mobil uygulamasını indirerek ya da www.blablacar.com.tr adresine girip Facebook hesabıyla giriş yaparak profilini oluşturabilirler.