Skip to main content

Vestel, Türkiye’de bisiklet kullananların hayatını kolaylaştırmak amacıyla hazırladığı “Bisikletim VBen” uygulamasını geliştirdi

Vestel, bisiklet kullanımının yaygınlaşması amacıyla Vestel BisikletimVben uygulamasını geliştirdi. Türkiye’deki bisiklet yollarına ve tüm bisiklet kulüplerine erişebilirlik imkanı sağlayan uygulamayla bisiklet sürücüleri kendi hesaplarını oluşturarak bisiklet kullanımıyla ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabiliyor.

Vestel BisikletimVBen nasıl kullanılıyor?
Bisiklet sürücüleri, Vestel BisikletimVBen ile kendi hesaplarını oluşturarak arkadaşlarıyla iletişim kurmanın yanı sıra etkinlik oluşturabiliyor ya da var olan etkinliklere katılabiliyor. Bisiklet sporu ile ilgili detaylı bilgilerin de yer aldığı uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden biri ise Türkiye’deki bisiklet yollarına ve tüm bisiklet kulüplerine erişebiliyor olması. Uygulama içinde Profil, Sosyal, Rotalar, Gruplar, Takvim, Antrenmana Başla, Bisiklet Haritası, Bisiklet Tüyoları gibi sekmeler yer alıyor. Bu sekmeler aracılığıyla kullanıcılar, şehirdeki tehlikeli noktaları anlık olarak görebiliyor ve acil durumlarda ulaşabilecekleri, konumlarına en yakın önemli noktaları tespit edebiliyor.