Skip to main content

Vestel Smart Center teknolojisi, TV ve tablet arasında görüntü alışverişi sağlıyor Vestel’in geliştirdiği interaktif akıllı ekranlar teknolojisi Vestel Smart Center, Vestel 3D Smart TV ve Vestel Smart Tablet’i birbiriyle konuşturuyor….

Vestel Smart Center teknolojisi, TV ve tablet arasında görüntü alışverişi sağlıyor
Vestel’in geliştirdiği interaktif akıllı ekranlar teknolojisi Vestel Smart Center, Vestel 3D Smart TV ve Vestel Smart Tablet’i birbiriyle konuşturuyor. İki ürün arasında görüntü alışverişine olanak sağlayan teknoloji, kullanıcılara taşınabilir seyir keyfi sunuyor. 
Vestel, teknoloji çözümlerine interaktif akıllı ekranlar teknolojisi ‘Vestel Smart Center’ı ekledi. Vestel’in interaktif akıllı ekranları Vestel 3D Smart TV ve Vestel Smart Tablet, bu sistem sayesinde etkileşime geçerek tüketiciye taşınabilir seyir keyfi sunuyor.  
Vestel Şirketler Grubu Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Gürsoy, Vestel’in ‘Smart Center’ teknolojisiyle sunduğu özelliklerin tüm platform ve cihazlarda erişilebilir olduğunu, yazılımın tasarlanması ve geliştirilmesi noktasında bu hususa özellikle dikkat ettiklerini aktardı. Gürsoy, önümüzdeki günlerde Smart Center’a TV ile senkronize EPG  bilgisi, istenilen programı uzaktayken kayıt ettirme, sosyal TV gibi birçok yeni özellik ekleyeceklerini ifade etti.

Follow Me
Vestel Smart Center uygulaması ‘Vestel Follow Me’ özelliği ile televizyondaki dijital yayınları tablete taşıma imkânı sağlıyor. Kullanıcı, bu sayede izlediği programı kaçırmamak için televizyonun karşısında oturmak zorunda kalmıyor. 
Bağımsız internet tarayıcısı
Vestel Smart TV sahip olduğu internet tarayıcısı sayesinde portaldeki uygulamalar haricindeki web sitelerine ve internet içeriklerine erişimi de mümkün kılıyor.
Dev ekranda görüntülü konuşma
Vestel Smart Center’da yer alan uygulamalar sayesinde, Smart TV’ler tüketicilerin sevdikleriyle TV ekranından görüntülü konuşma yapmalarını sağlıyor.
Vestel Remote
Vestel 3D Smart TV ayrıca, Vestel Smart Remote özelliği sayesinde kumandaya gerek kalmadan televizyonu Vestel Smart Tablet’le yönetebilme özelliğini de sunuyor.
Vestel 3D Smart TV satın alan tüketiciler, 4 adet 3D gözlüğe ise ücretsiz sahip olacaklar.