Skip to main content

Anne, bebek ve çocuklara yönelik bir alışveriş kulübü olan ve unnado.com, bünyesinde 10’dan fazla internet girişimini bulunduran iLab Ventures’den 2.000.000TL’lik ikinci yatırım aldı. İki yıldır hizmet veren ve geçtiğimiz sene…

Anne, bebek ve çocuklara yönelik bir alışveriş kulübü olan ve unnado.com, bünyesinde 10’dan fazla internet girişimini bulunduran iLab Ventures’den 2.000.000TL’lik ikinci yatırım aldı.

İki yıldır hizmet veren ve geçtiğimiz sene 15 kat büyüyen sitenin kurucu ortakları Göktuğ Okan Oğuz ve Haldun Uraz Boralılar, “Yaklaşık 1,5 sene önce, küçük bir odada başlayan unnado.com, bugün 2.000m2’lik bir binada yüzbinlerce üyesi ile hızla büyüyor. Ağırlıklı olarak anne ve anne adaylarına hitap ediyoruz ve başarının sırrı bu özel kişilere alışveriş deneyimleri sırasında anne olduklarını hissettirmekte yatıyor. Aldığımız yatırımla birlikte yeni hizmetlerimizle her zaman lider konumda olmayı ve yeni yaşımızda en az 5 kat büyümeyi hedefliyoruz.” dediler.  

iLab Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa E. Say bu ortaklıktan büyük heyecan duyduğunu belirtti.
unnado.com’a üyelik ücretsiz olup, sadece davet ile üye olunabiliyor. Üyeler düzenlenen kampanyalardan günlük olarak haberdar edilerek fırsat ürünlerinden yararlanıyorlar.